O nás

léto 2009
Abinka

Už od malička provázeli naše životy psi. No a když jsme se s Ládíkem dali dohromady, pořízení psího parťáka prostě muselo nastat 🙂 A tak k nám přišli FLATI!!!! Kdo zná kouzlo tohoto plemene, ten mi dá za pravdu, že jsou to báječné osobnosti. Tou první byla Abinečka. Díky naší princezně jsme flatíkům zcela propadli.

dsc_0283
Dorka a Viky

Dnes máme doma flatičky tři. Viktorku, Dorotku a Lilynku. Celý náš život se točí kolem nich. Flatíci jsou pro nás kůň číslo jedna a jsme na to náležitě hrdí. Díky nim jsme poznali mnoho skvělých kamarádů. Postupně jsme vstoupili do Záchranné brigády kynologů, stáli jsme u založení Svazu psovodů s handicapem, děláme s holkama canisterapii a neleníme ani v loveckém výcviku. Rádi se účastníme různých flatích akcí a v poslední době jsme s Dorotkou a Lílou absolvovali i nějaké výstavy. Prostě si užíváme jak se dá…

chovatelska_stanice-mini

Na počest naší Abinky jsme založili i chovatelskou stanicihandy helper. Doufáme, že jednou budeme mít to štěstí odchovat maličké flatí kuličky. Takže to jsme my… Dva lidi, malý psovod Rudolf a tři psi v domečku v centru Kroměříže :-).